Ми працюємо для вас! Спільна робота - запорука успіху Маючи багаторічний досвід, ми обов'язково вам допоможемо! Докладніше Ремонт форунок та ПНВТ BOSCH Якісний ремонт паливних систем BOSCH з використанням оригінальних запчастин Докладніше Виїздні сервісні бригади Ремонт на вашій території Зупинилась техніка в полі - не біда, ми допоможемо! Докладніше Оригінальні запчастини та аналоги высокого качества. Ми в індивідуальному порядку підберемо запасні частини саме для вас. Докладніше
bosch_main_image
Bosch Diesel Service

Найпопулярнійший сервіс в Україні

НОВАГРО виконую ремонт та обслуговування паливних систем сільськогосподарської та вантажної техніки з 2003 року з використанням стенда Dizotester. Для повноцінної діагностики та виконання ремонтних операцій потрібні відповідні діагностичні прилади, програмне забезпечення, обладнання для розбирання-збирання і перевірки готових виробів. Станції "Bosch Diesel Service" по всьому світу проходять дуже жорстку сертифікацію і є підприємствами, які мають у своєму розпорядженні усім необхідним для виконання таких ремонтів на рівні стандартів заводу виробника.

1700

Задоволених клієнтів

888

Товарів та послуг

Послуги

single-img-four
Чому обирають нас?

Індивідуальний підхід до кожного клієнта наш головний пріоритет.

Наша мета - ефективна і безперебійна робота вашої техніки.

Кількість задоволенних клієнтів
94%
Кількість співробітників які спрацюють в компанії більше 10 років і мають великий досвід з вирішення складних питань в найкоротші терміни!
80%
Відсоток клієнтів, що повторно звертаються до нас за ремонтом
94%
Чат